artystyczny makijaż eye make up

Z dzienniaka na cudaka, czyli kolorowe oczko

wtorek, listopada 25, 2014Kamila Lyll

Cześć! Ostatnio zarzucam was albo jakimś mejkapem albo paznokciami, ale recenzja też się pojawi, jednak na nią potrzebuję więcej czasu. W tym tygodniu to ja przeprowadzam wszystkie zajęcia z dziećmi bo mojej opiekunki nie ma a panie które przychodzą bo ja nie mogę być z nimi sama stwierdziły, że mam się uczyć. ;) W sumie źle nie jest choć czasami to co jest w programie to za mało więc trzeba ruszyć głową. ;) Dobrze że mamy magnetofon bo dzieciaki uwielbiają muzykę a tyle jest przy niej zabaw że głowa pęka. :)
No dobrze, ja od rzeczy piszę ;) a tu czeka świeżutki pościk. Dziś możecie obejrzeć sobie kilka zdjęć oczka, które zmalowałam na makijażu który miałam tego dnia w pracy (znaczy się nie dziś, a w poprzednim tygodniu ;)).


Zdjęcia niestety nie do końca wyszły, no ale...photo oka wciąż się uczę. ;) Jak możecie zobaczyć niżej oczko zbytnio się nie wyróżnia. Delikatny matowy roztarty brąz i połyskliwa zieleń (średni taki, jakby mech) na dolnej powiece. Taki zwyklaczek, nic nadzwyczajnego, co każdy może zmalować na powiece. :)


Ale mnie naszło na malutkie szaleństwo i tak oto z takiego zwyklaczka powstał cudaczek. :DWielkiego szaleństwa nie ma bo nawet produktów nie użyłam nie wiadomo ile a i różowy eyeliner trochę krzywo wyszedł, ale co tam. Następnym razem wyjdzie lepiej (albo tragiczniej xD).

You Might Also Like

15 komentarze

Formularz kontaktowy