Born Pretty Store recenzja

Mały metalowy stempel od Born Pretty Store

poniedziałek, września 14, 2015Kamila Lyll

Cześć. Dziś mam dla Was krótką recenzję stempla od BPS. Jest to ostatni produkt jaki otrzymałam w poprzedniej paczce do zrecenzowania.


Stempel przychodzi do nas w woreczku strunowym. Jest bez zdrapki. mamy dwa kolory do wyboru: złoty i srebrny. Mój wybór padł na złoto. ;)


Do czego jest taki stempel? Być może jeszcze nie każdy wie, ale jest coś takiego jak stemplowanie, gdzie potrzebujemy płytki z wzorami, stempla, zdrapki i lakierów i tworzymy ciekawe stylizacje na paznokciach. :) Ważny jest dobry stempel i płytka która ma dobre żłobienia. lakiery mogą być różne, niekoniecznie przeznaczone do stemplowania, bo i takimi zwykłymi które mogą dać pół transparentny efekt można wyczarować cuda. :)


Ten stempel nie jest jakiś duży. Razem z gumą ma ok. 6 cm długości. sama guma ma średnicę 2,5 cm. Jest natomiast...ciężki! Serio. ;) To metalowe cacko waży o wiele więcej niż te zwykle plastikowe, ale ma to też swoje plusy. Z uwagi na fajnie wyprofilowana rączkę dobrze trzyma się go w palcach a dzięki ciężkości dobrze odbija wzory na płytce. 


Guma biała, podobna do tych w Kandach albo a'la Kandach. Wygodna, dosyć lepka (ale żeby nim działać trzeba spolerować błyszczącą warstwę nowości), dobrze pobiera wzory i dobrze stempluje. Użyłam przy kilku stemplowaniach i zawsze byłam zadowolona.


Minus? Białe gumy mają to do siebie, że słabo widać na nich odbijanie bieli i bardzo jasnych kolorów (wtedy najlepiej zaopatrzyć się w ciemną gumę, są też wymienne).


Cena: obecnie 5,59$ + darmowa wysyłka na cały świat


Gdzie można go kupić?


Jestem z niego zadowolona i jak na razie nic się z nim nie dzieje. To że kupię kolejne stemple to oczywista oczywistość, zwłaszcza z ciemnymi i żelkowymi gumami bardzo lubię, ale takie też są świetne. ;)

Jedynie dla osoby o długich paznokciach będzie zbyt mały, ale u mnie sprawdza się bardzo dobrze ponieważ nie mam ani zbyt długich (nawet jak zapuszczę długie to się mieszczą :p) ani zbyt szerokich paznokci.

You Might Also Like

17 komentarze

Formularz kontaktowy