featured pomysły na prezenty

Pomysły na prezenty: chrzciny

sobota, czerwca 25, 2016Kamila Lyll

Dziś nietypowo ponieważ wpis kompletnie niezwiązany z kosmetykami ani urodą. Tym wpisem zapoczątkuję serię wpisów o prezentach na różne okazje, a jak wiadomo często szukamy inspiracji w Internecie. 
Mimo, iż nie mam swoich dzieci mam już dwójkę chrześniaków i pamiętam, że miałam ogromny problem z prezentem. Jako, że mam sporo kuzynostwa to do kolejnych chrzcin pewnie nie będę musiała długo czekać. ;) I znów pojawi się problem prezentu: kupić coś czy dać pieniądze?


Jest kilka opcji: można wykonać coś samemu lub kupić stacjonarnie bądź w sklepach internetowych. Jeśli ktoś jest uzdolniony plastycznie może wykonać portret dziecka, można samemu wykonać jakąś zabawkę z drewna (jeśli ma się do tego zdolności) i wiele innych. Ale jeśli nie mamy żadnych zdolności bądź oprócz tego chcemy dać coś jeszcze? Coś co zostanie na długo?

Kiedyś bogatsi na chrzciny ofiarowywali srebrne łyżeczki czy srebrne smoczki.



I tutaj znów mamy różne opcje. Czasami chrzciny rodzice wyprawiają w kilka tygodni po urodzeniu się dziecka, czasem po kilku miesiącach...albo nawet latach. Ja jednak skupię się na prezencie dla mniejszego dziecka. Co powiecie na prezent z grawerem? Jest to prezent, który zostanie dziecku na lata. Mój tata do tej pory ma bransoletkę ze swoim imieniem, którą dostał jeszcze jako dziecko.

 
złota bransoletka - link 


Jeśli jesteśmy już w temacie biżuterii to dziewczynkom można kupić naszyjniki z zawieszkami. Np. aniołka bądź ładny krzyżyk.
 
zawieszka aniołek - link | zawieszka krzyżyk - link



Popularne jest kupowanie odpowiednich albumów na zdjęcia - czy to na chrzciny, pierwsze urodziny, komunię. Sama mojemu bratankowi zakupiłam zabawny album na pierwszy rok jego życia.

album z misiem - link | album z aniołkami - link


Jedną ze stron gdzie można kupić "prezent na chrzciny" z grawerem jest Murrano. Oczywiście takich stron jest więcej a oprócz takich prezentów można kupić też inne. Popularne są ostatnio "koniki" na biegunach (mogą być też słonie, pieski i inne zwierzątka) czy nawet zabawki edukacyjne.


Dużo zależy od tego ile możemy/chcemy wydać na prezent. Komuś z Was zbliżają się jakieś chrzciny w rodzinie/wśród przyjaciół? Co sądzicie o prezentach z grawerem?


___________________________________
Wpis sponsorowany zgodny z etyką blogvertisingu.

You Might Also Like

9 komentarze

Najnowsze Posty

Formularz kontaktowy